Kjus Technologie

Kjus FAST Thermo

Kjus FAST ThermoKJUS vysoce funkční a strečová izolace. Kjus FAST Thermo CORE - vysoce funkční a strečová izolace. Inovativní směs vláken. Izolační materiál kombinující dutá a voděodolná vlákna. Dutá vlákna jsou velmi lehká a mají velký prostor pro vzduchovou izolační vrstvu. Voděodolná vlákna zaručují vyníkající dovod vlhkosti. Trvalá pružnost – streč – neomezuje v pohybu.

Premium Down

Premium DownPrachové peří má nejlepší schopnost udržet teplo ze všech izolačních materiálů. Kjus Premium Down - prachové peří má nejlepší schopnost udržet teplo. Je 3 x teplejší než syntetické materiály. Hypoalergenní, díky zdrojům vysoce kvalitní prachové kachní a husí peři z evropských farem, zpracováno a vyrobeno v Rakousku (KAUFMANN DOWN) / pochází z Evropy.

Kjus FAST Dry

Kjus FAST DryFunkční, strečový materiál KJUS pro střední vrstvy. Kjus FAST DRY - funkční, strečový materiál Kjus pro střední vrstvy. Nová dimenze rychlosti odvodu potu. 3D vnitřní struktura „diamantu" velmi rychle absorbuje vlhko. 3D vnitřní struktura „diamantu" vytváří kapilární efekt, který odvádí pot z vnitřní, tělové strany do vnější vrstvy. Vzduchové komory 3D struktury udržují teplo. Vynikající prodyšnost.